Alman Diyeti Nedir, Nasıl Yapılır?

Alman Diyeti Nedir, Nasıl Yapılır?

Alman Diyeti Nedir, Nasıl Yapılır?

Alman Diyeti Nedir, Nasıl Yapılır?

Alman Diyeti

Bu diyet dünya çapında ünlü olup birçok ünlü tarafından kullanılır. Son zamanlarda kilo problemlerin artmasıyla diyette olan ilgi da oldukça fazladır.

Alman Diyeti Nasıl Yapılır?

Birinci gün kahvaltıda şekersiz kahve ya da çay, bir dilim kepekli ekmek. Öğle yemeğinde haşlanmış 2 yumurta yanında domates ve bir tatlı kaşığı eklenmiş bol salata. Akşam yemeğinde ise tavukgöğsü ya da 100 gram kadar biftek tüketilir. İkinci gün 1 fincan şekersiz kahve veya çay yanında 1 dilim çavdar ekmeği. Öğlen yemeğinde yarım su bardağı domates suyu, lahanalı ve bir tatlı kaşığı zeytinyağlı salata, bir adet yeşil elma. Akşam yemeği olarak 200 gram et yanında 2 haşlanmış yumurta, 2 adet marul yaprağı.

Üçüncü gün kahvaltıda şekersiz çay ya da kahve, 1 dilim kepekli ekmek. Öğlen yemeğine 1 adet haşlanmış yumurta ile 100 gram az yağlı peynir, 1 bardak kadar zeytinyağında kızartılmış havuç rendesi. Akşam yemeği olarak 1 adet yeşil elma, muz ve mandalinadan yapılmış meyve salatası. Alman diyeti yaparak bu şekilde ideal kiloya ulaşana kadar yapılır. Dördüncü gün kahvaltıda 1 bardak sıkılmış elma suyu.

Öğlen yemeğinde 255 gram ızgara ya da fırında balık, 1 elma ve 1 domates. Akşam yemeğinde tavukgöğsü veya 100 gram biftek yanında zeytinyağlı mevsim salatası. Beşinci gün kahvaltıda 1 bardak taze sıkılmış havuç suyu. Öğlen yemeğine 2 parça ızgara tavukgöğsü ile bir porsiyon sebze salatası. Akşam yemeği olarak yarım bardak rendelenmiş havuç ile 2 tane haşlanmış yumurta yanında salata. Altıcı gün kahvaltıda 1 bardak kadar şekersiz çay veya kahve. Öğlen yemeğinde zeytinyağlı ve limonlu rendelenmiş lahana.

Akşam yemeğinde havuç salatası yanında 100 gram beyaz peynir. Yedinci gün kahvaltıda şekersiz çay ya da kahve ile 1 dilim kepekli ekmek. Öğlen yemeğinde 200 gram kadar ızgara tavuk. Akşam yemeği olarak da 300 gramdan oluşan meyve salatası.

Cevap Bırakın