Ahmet Maranki’den Doğal Antibiyotik Tarifi

Ahmet Marankiden Doğal Antibiyotik Tarifi- Antibiyotiği bilmeyenimiz yoktur. Antibiyotik; bakteriyel enfeksiyon hastalıklarında kullanılan ve insan sağlığı açısından çok büyük öneme sahip ilaçlardır. Peki, kimyasal içerikli antibiyotikler gerçekten insan sağlığına faydalı mı yoksa zararlı mı? Antibiyotik kullanmadan önce bunu çok iyi bilmemiz gerekir.

Ahmet Maranki’den Doğal Antibiyotik Tarifi

Ahmet Maranki'den Doğal Antibiyotik Tarifi

Ahmet Maranki’den Doğal Antibiyotik Tarifi

ÖZEL REÇETE

Antibiyotiğin kelime anlamı ‘hayata karşı’dır. Bu kimyasal içerikli antibiyotikler bakteri oluşumu engellerken gelişi güzel kullanılan kimyasal antibiyotikler insan sağlığını ciddi derecede tehdit ediyor. Tehdit ediyor diyorum çünkü yan etkileri saymak ile bitmiyor. Bilmemiz gereken en önemli yan etkiler karaciğer fonksiyonlarında bozukluklar, böbrek yetmezliği, obezite, bağırsak sistemlerindeki bozukluklardır.

Peki, bitkisel yoldan antibiyotik elde edip kullanmak varken neden vücudumuza bu kadar zarar veriyoruz. Ahmet Maranki’ den doğal antibiyotik tarifi günümüz koşullarında hazırlanışı en kolay ve hiç bir yan etkisi olmayan bir bitkisel antibiyotiktir. Soğan ve sarımsak bakteriler ile savaşan, bize doğa tarafından verilmiş en güzel hediyedir. Böbreğimize zarar vermez, obeziteye yol açmaz. Uzun lafın kısası soğan ve sarımsak bir şifadır. Sarımsak kokusundan dolayı çoğu zaman tercih edilmez fakat yatmadan önce çiğnenmeden yutulan 1 diş sarımsak koku yapmaz. Ahmet Maranki tarifinde ise; 1 baş sarımsak, yarım litre su, cam kavanoz ve alüminyum folyodan başka bir şey yoktur. Yarım litre suya 1 baş rendelenmiş sarımsağı koyuyoruz. Cam kavanozu folyo ile kapladıktan sonra 4 gün karanlık bir odada bekletmemiz doğal antibiyotiğin hazır olması için yeterlidir. Kullanımı ise hazırlanmasından daha kolaydır. 7 gün boyunca her yemekten önce sadece 1 çay kaşığı alınması yeterlidir.

​​​​​​​ Doğa bize aslında her hastalığın tedavisinde kullanılacak ilacı bedavadan veriyor. Biz ise hem kimyasal içerikli ve sağlığımız açısından son derece zararlı ilaçları tercih ediyoruz hemde tabiri caiz ise tonla para ödüyoruz. Bu işe kendimizi sevmek ile başlamalıyız.

Cevap Bırakın