İki Beden Küçük Gösteren Kıyafetler Hangileridir?

İki Beden Küçük Gösteren Kıyafetler Hangileridir?

            Zayıflama konusunda sürekli olarak çabalayan fakat sonuç elde edemeyen kişilerin başvurdukları bir diğer yöntem ise kıyafetlerle ufak hileler yaparak zayıf görünmeyi başarmaktır.

 Kilo Vermenin Zorlukları

Kilolu bireylerin en zorlandıkları konuların başında gelir kilo vermek. Beslenme düzenini oturtmak ve sağlıklı kilo vermek için öncelikle sabırlı olmak gerekir. Bu uzun ve zorlu yolculuk sırasında hızlı kilo verilen günler olduğu gibi kilo vermenin durduğu anlarda olabilmektedir. Bu süreçte zayıf görünmek için sabırsızlanan kişilerin başvurdukları bir diğer yöntem de kıyafetlerle ufak hileler yaparak daha zarif bir görüntü elde etmektedir.

 Bölgesel Zayıflamak

Bayanların özellikle sorunları bölgesel olabilmektedir. İri göğüsler, geniş basenler ya da kalın bacaklar…

İri göğüsleri olan hanımlar iki beden küçük gösteren özel çamaşırlar satın alarak bu sorunlarında kısa sürede kurtulabilirler. Estetik operasyon yaptırmaktan çekinen hanımlar için en etkili yöntemlerden biridir.

Geniş basen sorunu ise Türk kadınlarının genel sorunlarının başında gelir. Bu sorunu çözebilmek için seçtiğiniz kıyafetlere dikkat etmeniz gerekir. Pantolon seçimlerinde cepsiz modeller basenlerini daha geniş gösterecektir. Özellikle cepli jeanleri tercih etmelisiniz.

Etek seçimlerinde balon etek şeklinde olan geniş ve bol kesim etekler yerine bel kısmından oturan yüksek bel etekleri tercih etmeniz ve üzerine geniş kesim bluzler giymeniz basenlerinizi kamufle edecek küçük detaylardır.

Ceket seçimlerinde de uzun ceket seçimleri geniş basenli hanımların yaptığı en büyük yanlışlardandır. Bel kısmı oturan ve bel hizasında biten ceketler tercih edilmesi basenlileri olduğundan daha küçük gösterecektir.

Renk seçimlerine de son derece dikkat edilmesi gerekir. Tek renk giyim tarzı hanımları olduğundan daha uzun göstereceği gibi basenlerin de daha zayıf gözükmesinde faydalı olacaktır. Özellikle koyu renklerin tercih edilmesi gerekir siyah, haki yeşili, koyu mavi gibi tonlar bu tarz giyimler için uygun seçimlerdir.

Cevap Bırakın