Qzone İnceltici Krem İle Nasıl Zayıflanır?

Qzone İnceltici Krem İle Zayıflama

En güncel bireysel sorunlar arasında obezite gelmektedir. Obezite problemi olmayan insanlar için de dış görünüm oldukça önemlidir. Fit bir görünüm, sağlık açısından olumlu etkileyeceği gibi günlük yaşam kalitesini de artıracaktır.

    Diyet dışında günlük egzersiz yapılması da fit görünüm açısından önemli. Güncel olarak zayıflamaya yardımcı formüllerin de kullanılması mümkün. Bunların arasında alternatif tıp oldukça yaygın olduğu gibi. Qzone da bu tıbbi yöntemlerden birisi.

Kremin ana maddesi ozonlanmış zeytinyağıdır. Ozon yağı esas olarak cilde yararlı etkileri bulunan bir maddedir. Bu maddenin tıbbi amaçlarla kullanılmasının vücut yağlarına olumlu etkisi olduğu anlaşılmıştır. Kanserojen ya da başka herhangi bir kimyasal da içermediği belirtilmektedir. İçeriğinde, ozonlanmış zeytinyağı dışında, A ve B vitaminleri, portakal özü, papatya özü, ısırgan otu, ada çayı, tarçın, bal, çuha çiçeği, okaliptüs özütü bulunmaktadır.

ÜRÜNÜN YAN ETKİLERİ

Ürün satış promosyonlarında hiçbir yan etkisi olmadığı iddiasında. Alışma sürecinde beklenmeyen bir etkinin vücut yapısından kaynaklanabileceği ve bu halde kullanımın kesilmesi önerilmektedir. Ambalaj arkası kullanım çizelgesi takip edilmelidir.

ETKİ

Uygulandığı her bölge için inceltici etkisinin bulunduğu belirtilmektedir. Başlangıçta portakal kabuğu gibi bir görünüm oluşturmakta ancak bu görünüm sonradan kalkmaktadır.

Sarkmalar ortadan kalkmakta ve vücut sıkılaşmaktadır.

Uygulama bölgesinde vücut ısısını artırmak suretiyle, iç organların çalışmasını hızlandırma, sindirim ve emilimi kolaylaştırma özelliği ile yağları yakma iddiasındadır.

KADINLAR VE ERKEKLER

Ürünün hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilmesi mümkündür.

UYGULANMA ŞEKLİ VE SÜRESİ:

“Yağların erimesi istenilen bölgeye, günde iki kez ve iki ay süreyle uygulanmalıdır. Üç haftada gözle görülür bir etkiye neden olması beklenmektedir.

Bitkisel bir ürün olması nedeniyle tercih edilebilir. Aynı zamanda hiçbir yan etkiye neden olmadığı iddiasındadır. Yağlanma olan bölgeye sürüldüğünde, o bölgeye yağ yakıcı moleküllerin yerleşmesi ile aç kalmadan ve egzersizle uğraşmadan zayıflatma iddiasındadır.

Cevap Bırakın