Ünlüler Zayıflamak İçin Hangi Diyetleri Yapıyor?

Ünlüler Zayıflamak İçin Hangi Diyetleri Yapıyor?

  Birçok ünlü isim kilo vermek için bilindik diyet listeleri dışında yöntemler uyguluyor. Son derece sağlıksız olan bu şok diyetleri uygulayarak çok kısa bir zamanda kilo veriyorlar. İşte bunlardan sadece birkaçı;

Elma Ve Ton Balığı Diyeti

Ünlüler Zayıflamak İçin Hangi Diyetleri Yapıyor? 1

Ünlüler Zayıflamak İçin Hangi Diyetleri Yapıyor?

Christian Bale makinist filmindeki rolü için çok kısa bir süre içinde kilo vermesi gerekiyordu. Yaptığı diyet ile sadece birkaç ay içinde 30 kilo verdi. Christian Bale bu diyeti yaptığı zamanlar günde sadece bir elma ve bir kutu ton balığı konservesi tüketiyordu. Bu şok diyet ile 55 kiloya kadar zayıfladı. Ünlü oyuncu film çekimleri sonrasında yaptığı diyet sebebiyle birçok sağlık sorunu yaşadığını itiraf etti.

Lahana Çorbası Diyeti

Ünlüler Zayıflamak İçin Hangi Diyetleri Yapıyor? 2

Sarah Michelle Geller dönem dönem kilo vermek için bazı diyetler uyguluyor. Onun favori diyeti ise lahana diyeti. Lahananın zayıflatıcı ve ödem attırıcı etkisi olduğu biliniyor. Sarah Michelle Geller da lahanayı bu özelliğinden dolayı 7 gün boyunca çorba olarak tüketiyor. Bu şekilde haftada 5 kiloya kadar verebildiğini belirtiyor.

Zone Diyeti

Ünlüler Zayıflamak İçin Hangi Diyetleri Yapıyor? 3

Demi Moore zayıflamak için Zone diyeti uyguluyor. 4:3:3 prensibine dayalı olan zone diyeti çok hızlı bir şekilde yağ yakımı sağlıyor ve uzun süre formda kalmaya yardımcı oluyor. 4:3:3 prensibinde her öğünü %40 karbonhidrat %30 protein ve %30 yağ şeklinde ayarlamak gerekiyor.

Limonata Diyeti

Ünlüler Zayıflamak İçin Hangi Diyetleri Yapıyor? 4

Beyonce Rüya Kızlar filmindeki rolü için hiçbir katı gıdanın tüketilmediği limonata diyeti uyguladı ve bu sayede 10 günde 20 kilo verdi. Bu diyette sadece limon suyu, akçaağaç şurubu ve Arnavut biberi tüketiliyor.

Sarımsak Ve Zencefil Diyeti

Ünlüler Zayıflamak İçin Hangi Diyetleri Yapıyor? 5

Angelina Jolie doğum sonrası kilolarını vermek için sarımsak ve zencefil diyeti uyguluyor. Sarımsak ve zencefil rendesini aç karınla tüketerek 3 haftada 10 kg vermiştir.

Bir Yanıt Bırakın