Ünlülerin Formda Kalma Sırları

Makalede Neler Var?

Ünlülerin Formda Kalma Sırları

Ünlülerin Formda Kalma Sırları 1

       Sürekli ekran karşısında olan ünlülerin kendilerine dikkat etmeleri ve formda kalmaları işlerinin bir gereğidir. Kıskanılacak güzelliğe sahip olan kadınların yanı sıra kaslı vücutlarıyla genç kızları kendilerine hayran bırakan beylerin günlük yaşamlarında en önemli konulardan biri de dikkatli ve dengeli beslenmektir.

 Kadınların Diyet Sırları

Özellikle doğumdan kısa süre sonra eski formlarına geri dönen hanımlar bunu nasıl başardıkları konusunda açıklama yapmaktadırlar. Zayıflama sırlarını açıklayarak kilo vermek isteyenlere örnek olurken bir beslenme uzmanına danışılması gerektiği vurgusu da her diam yapılmaktadır.

Dünya çapında üne sahip olan ve 2 çocuk annesi olan Jennifer Lopez 47 yaşında olmasına rağmen oldukça iyi bir vücuda sahiptir. Herkesin vazgeçilmezi olan kahve tüketimini günlük hayatından çıkaran Jennifer Lopez onun yerine yeşil çay içmeyi tercih ediyor. Hiç şüphesiz ki her gün düzenli yaptığı spor ve ona eklediği dans da fiziğinin iyi olmasında ki en önemli temel unsurlardır.

Bir diğer dünya starı Angelina Jolie’de formunu koruyan bayanlardan doğum yapmasına rağmen iyi bir fiziğe sahip olmasını içtiği sarımsak çayına borçlu olduğunu ifade ediyor. İçinde zencefil, bal, limon ve sarımsağın bulunduğu çay sayesinde zayıf kalabildiğiniz vurgulayan ünlü aktris ayrıca sporun da hayatından önemli yer edindiğini vurgulamaktan kaçınmıyor.

Sağlıklı beslenme ve spor konusunda ülkemizde isim yapmış olan Ebru Şallı’da kendi özel karışımlarıyla hem sıkı bir vücuda hem de sağlıklı olmaya vurgu yapanlardan. Tülin Şahin, Hülya Avşar gibi ünlülerin buluştuğu ana nokta ise beslenmeyle birlikte sporun hayatın içine dahil edilmesidir.

 Erkeklerin Fit Vücutları

Bayanlar kadar beylerin de kamera önüne olmaları kendilerine dikkat etmelerini zorunlu kılmaktadır. Kıvanç Tatlıtuğ, Murat Boz, Kerem Bursin gibi ünlü yıldızlar sağlıklı beslenmeyle birlikte günlük yapılan egzersizlerin faydalı olduğunun en belirgin örnekleridir.

Bir Yanıt Bırakın